Events Manager - en to et translation catalogue (227 entries)

en: City/Town
et: Linn

en: Tags
et: Sildid

en: No events in this location
et: Selles sündmuspaigas ei ole üritusi

en: Draft
et: Mustand

en: Edit Details
et: Muuda andmeid

en: Loading Map....
et: Laen kaarti....

en: Map Unavailable
et: Kaart pole saadaval

en: Add New
et: Lisa uus

en: Upcoming
et: Tulekul

en: All %s
et: Kõik %s

en: Title
et: Pealkiri

en: Show Long Events?
et: Kas näidata mitmepäevaseid üritusi?

en: 1,2,3 or 2 (0 = all)
et: 1,2,3 või 2 (0 = kõik)

en: all events
et: kõik üritused

en: No events
et: Üritusi pole

en: start date, start time, event name
et: kuupäev, kellaaeg, ürituse nimi

en: name, start date, start time
et: nimi, kuupäev, kellaaeg

en: name, end date, end time
et: nimi, lõpu kuupäev, lõpu kellaaeg

en: end date, end time, event name
et: lõpu kuupäev, lõpu kellaaeg, ürituse nimi

en: Number of events
et: Ürituste arv

en: Scope
et: Ulatus

en: Order By
et: Sorteeri vastavalt

en: Order
et: Sorteeri

en: Event Locations
et: Sündmuspaigad

en: Event start date/time, location name
et: Ürituse kuupäev/kellaaeg, toimumispaik

en: Search
et: Otsi

en: Approve
et: Kinnita

en: Decline
et: Keeldu

en: E-mail
et: E-post

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Restore
et: Taasta

en: Edit/View
et: Muuda/Vaata

en: Delete
et: Kustuta

en: Past events
et: Möödunud üritused

en: All events
et: Kõik üritused

en: Future events
et: Eelseisvad üritused

en: Past Events
et: Möödunud üritused

en: All Events
et: Kõik üritused

en: Future Events
et: Eelseisvad üritused

en: Delete selected
et: Kustuta valitud

en: Apply
et: Rakenda

en: Filter
et: Filtreeri

en: no events
et: üritusi pole

en: Event
et: Üritus

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Status
et: Staatus

en: Events Manager Settings
et: Events Manageri sätted

en: Settings
et: Sätted

en: Locations
et: Sündmuspaigad

en: Events
et: Üritused

en: View %s
et: Vaata %s

en: Edit %s
et: Muuda %s

en: Event Name
et: Ürituse nimi

en: Date
et: Kuupäev

en: Location
et: Sündmuspaik

en: View/Edit Event
et: Vaata/Muuda üritust

en: Name
et: Nimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Price
et: Hind

en: Min
et: Mín

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Event Details
et: Ürituse andmed

en: Date/Time
et: Kuupäev/kellaaeg

en: Change
et: Muuda

en: Cancel
et: Loobu

en: Add location
et: Lisa sündmuspaik

en: Edit location
et: Muuda sündmuspaiga andmeid

en: Update
et: Uuenda

en: Save Changes
et: Salvesta muutused

en: All
et: Kõik

en: %s Options
et: %s suvandid

en: Display global events on main blog?
et: Näita kõiki üritusi pealehel?

en: events
et: üritused

en: Link sub-site %s directly to sub-site?
et: Kas alamlehe ürituste lingid peaksid viima otse alamlehele?

en: event
et: üritus

en: Example:
et: Näide:

en: Locations on main blog?
et: Sündmspaigad pealehel?

en: locations
et: sündmuspaigad

en: location
et: sõndmuspaik

en: Changes saved.
et: Muudatused salvestatud.

en: Default Location Country
et: Vaikimisi asukohariik

en: no default country
et: asukohariiki pole määratud

en: If you select a default country, that will be pre-selected when creating a new location.
et: Kui valid vaikimisi asukohariigi, jääb see valituks iga uue sündmuspaiga loomisel.

en: Ascending
et: Tähestiku järjekorras

en: Country
et: Riik

en: Town
et: Linn

en: Start Date
et: Kuupäev

en: Edit locations
et: Muuda sündmuspaiku

en: dates
et: kuupäevad

en: Recurring Event
et: Korduv üritus

en: recurring events
et: Korduvad üritused

en: Edit Event
et: Muuda ürituse andmeid

en: Add Event
et: Lisa üritus

en: Add Location
et: Lisa sündmuspaik

en: Edit Location
et: Muuda sündmuspaiga andmeid

en: Phone Number
et: Telefoni number

en: Your %s details are incorrect and cannot be published, please correct these errors first:
et: Ei saa avaldada, palun parandage järgnevad vead %s:

en: When
et: Millal

en: Where
et: Kus

en: Attributes
et: Omadused

en: Date and Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: %s is required.
et: %s on kohustuslik.

en: Event name
et: Ürituse nimi

en: Missing fields:
et: Puuduvad väljad:

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Osariik

en: The location address
et: Aadress

en: The location town
et: Linn/küla

en: The country
et: Riik

en: Location name
et: Sündmuspaiga nimi

en: Phone
et: Telefon

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
et: Näitan  %1$s&#8211;%2$s kohta %3$s

en: Today's events
et: Tänased üritused

en: Tomorrow's events
et: Homsed üritused

en: Events this month
et: Käesoleva kuu üritused

en: Events next month
et: Järgmise kuu üritused

en: Events current and next month
et: Üritused käesoleval ja järgmisel kuul

en: Events within 2 months
et: Lähema 2 kuu üritused

en: Events within 3 months
et: Lähema 3 kuu üritused

en: Events within 6 months
et: Lähema 6 kuu üritused

en: Events within 12 months
et: Lähema 12 kuu üritused

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: Username: %s
et: Kasutajanimi: %s

en: E-mail: %s
et: E-post:  %s

en: If left blank, the default value will be used.
et: Kui jätad tühjaks, kasutatakse vaikimisi väärtust.

en: Published Event
et: Avaatud üritus

en: All Day
et: Terve päev

en: No %s
et: Pole  %s

en: more...
et: veel...

en: All Event Tags
et: Todas las etiuetas de evento

en: Add or remove events
et: Lisa või kustuta üritusi

en: Event Category
et: Ürituste kategooria

en: Add New Event Category
et: Lisa uus kategooria

en: Display events on your blog.
et: Näita üritusi blogis

en: Add New Event
et: Lisa uus üritus

en: Edit
et: Muuda

en: New Event
et: Uus üritus

en: View
et: Vaata

en: View Event
et: Vaata üritust

en: Search Events
et: Otsi üritust

en: No Events Found
et: Üritusi ei leitud

en: Recurring Events
et: Korduvad üritused

en: Add Recurring Event
et: Lisa korduv üritus

en: Add New Recurring Event
et: Lisa uus korduv üritus

en: Edit Recurring Event
et: Muuda korduvat üritust

en: New Recurring Event
et: Uus korduv üritus

en: Add New Location
et: Lisa uus sündmuspaik

en: New Location
et: Uus sündmuspaik

en: View Location
et: Vaata sündmuspaika

en: Search Locations
et: Otsi sündmuspaika

en: Save Settings
et: Salvesta sätted

en: Are you sure you want to delete?
et: Oled sa veendunud, et tahad kustutada?

en: Searching...
et: Otsin...

en: Loading...
et: Laen...

en: Are you sure you want to delete all recurrences of this event?
et: Tahad sa selle ürituse kordused kustutada?

en: Duplicate this event
et: Tee üritusest duplikaat

en: Min/Max
et: Mín/Max

en: Start/End
et: Algus/Lõpp

en: Free
et: Tasuta

en: Category:
et: Kategooria::

en: No image uploaded for this event yet
et: Sellele üritusele pole pilti üles laetud.

en: Upload/change picture
et: Lae üles/muuda pilt

en: Delete Image?
et: Kas kustutada pilt?

en: This event does not have a physical location.
et: Sellel üritusel puudub konkreetne sündmuspaik.

en: Location:
et: Sündmuspaik:

en: No Location
et: Asukohata

en: Location Name:
et: Sündmuspaiga nimi:

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
et: Loo uus sündmuspaik või trüki varem salvestatud sünmuspaiga esimesed tähed ning tee valik rippmenüüst.

en: You cannot edit saved locations here.
et: Siin saad muuta salvestatud sündmuspaiku.

en: Address:
et: Aadress:

en: City/Town:
et: Linn/küla:

en: State/County:
et: Vald:

en: Postcode:
et: Postiindeks:

en: Region:
et: Maakond:

en: Country:
et: Riik:

en: none selected
et: pole valitud

en: Location not found
et: Sündmspaika ei leitud

en: This event repeats
et: See üritus kordub

en: every
et: iga

en: day
et: päev

en: days
et: päevad

en: week on
et: nädalal

en: weeks on
et: nädalatel

en: month on the
et: kuul

en: months on the
et: kuudel

en: year
et: aasta

en: years
et: aastad

en: first
et: esimene

en: second
et: teine

en: third
et: komas

en: fourth
et: neljas

en: last
et: viimane

en: of each month
et: iga kuu

en: Recurrences span from
et: Kordub alates

en: to
et: kuni

en: Events start from
et: Üritus algab

en: All day
et: Terve päev

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
et: Korduva ürituse puhul luuakse uus ühepäevane üritus igaks kordvaks kuupäevaks valitud ajavahemikus.

en: This is a recurring event.
et: See on korduv üritus.

en: From
et: Alates

en: Event starts at
et: Üritus algab

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
et: See üritus toimub kõigil valitud päevadel samal kellaajal.

en: Your Details
et: Sinu andmed

en: The event name. Example: Birthday party
et: Ürituse nimi - näide: Jaaniõhtu

en: Details
et: Andmed

en: Details about the event.
et: Ürituse andmed.

en: Event Image
et: Ürituse pilt

en: No image uploaded for this location yet
et: Selle sündmuspaiga pilti pole veel lisatud

en: Location Name
et: Sündmuspaiga nimi

en: The name of the location
et: Sünmduspaiga nimi

en: Details about the location.
et: Sündmuspaiga andmed

en: Location Image
et: Sünmdspaiga pilt

en: and
et: ja
